Priestorový regulátor NEA | Kúrenie a chladenie, BRATISLAVA

03.01.2018

Priestorový regulátor NEAExluzívny dizajn kombinovaný s ľahkou obsluhou

Na veľtrhu ISH 2013, ktorý sa konal v polovici marca 2013 vo Frankfurte nad Mohanom, predstavila REHAU svoj nový priestorový regulátor Nea. Prístroj sa používa pre reguláciu priestorovej teploty podlahového vykurovania, má atraktívny dizajn, jednoduché ovládanie, nekomplikovanú inštaláciu a mnohé ďalšie funkcie.

REHAU predstavil na tohtoročnom veľtrhu ISH, na najväčšom svetovom veľtrhu pre inovatívny dizajn kúpeľní, energeticky úsporného vykurovania, klimatizačnej techniky a obnoviteľných zdrojov energie, nový regulátor Nea. Okrem moderného, ​​atraktívneho vzhľadu a jednoduchého ovládania presvečuje Nea aj jednoduchou inštaláciou a pohodlným ovládaním. Tri verzie budú k dispozícii od polovice roka 2013 na: kúrenie (H), kúrenie s časovým programom (HT) a vykurovania / chladenia s časovým programom (HKT). Regulátor je k dispozícii vo variantoch 230 a 24V.

Atraktívny dizajn - jednoduchá inštalácia

Nea zaujme jedinečným a nadčasovým dizajnom. Nea je kompaktný a plochý a má osvetlený, ľahko čitateľný LCD displej. Montáž je jednoduchá, bezpečná.

Ovládanie a funkčná rozmanitosť

Obsluha regulátora Nea prebieha prostredníctvom len troch tlačidiel. Prehľadný displej s ľahko čitateľnými symbolmi robí obsluhu jednoduchú a intuitívnu. Prístroj môže byť zabezpečený nastaviteľnou poistkou pred neoprávneným použitím - režim koncového užívateľa, režim servis a režim odborná úroveň, čím poskytuje rôzne prístupové oprávnenia pre konfiguráciu zariadenia. To zaisťuje, že základné nastavenie sa nezmenia náhodne. Prevádzkový režim je možné ľahko nastaviť ručne alebo automaticky. Regulátor pre vykurovanie alebo chladenie môže byť v kombinácii s externým snímačom teploty od REHAU.

Hlavnou funkciou regulátora je samozrejme uľahčiť užívateľovi život. Tak môžu byť prostredníctvom integrovaného časového programu vo variantoch HT a HCT naprogramované až tri časové pásma v priebehu jedného dňa . Okrem toho sa na Vašom zariadení zobrazuje aj aktuálny čas. Individuálne možno nastaviť rôzne režimy, napr. režim prítomnosť, režim dovolenka a režim párty

Skupina REHAU

Ako prvotriedna značka pre riešenia na báze polymérov je REHAU v oblasti stavby, auta a priemyslu celosvetovo vo vedení. S inováciami, systémami spajajúce viaceré oblasti a tým vznikajúce nové synergie, je moderný a profesionálne riadený rodinný podnik v priemysle umelých hmôt jedninečný. K hlavným kompetenciám patria materiály a systémové riešenia ako povrchová technika. Tu preberá REHAU s 20.000 zamestnancami na viac než 170 pobočnkách celosvetovo, pozíciu v určovaní inovácií.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť REHAU už od roku 1998. Z už zhruba 15 rokov REHAU zamestnáva priemerne 40 zamestnancov, ktorý poskytujú svojim zákazníkom prvotriedny servis a služby.


Zoznam noviniek